Золотніська музична школа відзняла відеозвернення  , щоб привітати  учнів та батьків із завершенням навчального року. Учасники відео підійшли до цього питання з гумором. Адже всі без виключення звикали до нових умов та можливостей роботи дистанційно. Як повідомив директор ЗДМШ Ігор Путинець, ідея прийшла раптово. У всіх виникало купа питань стосовно дистанційно навчання. І більш складною здавалася робота саме викладачів школи мистецтв. Всі питання були зібрані і прописані для короткого жартівливого  інтерв’ю директора з пресою міста. Звісно, що всі учасники зберігали дистанцію. Кореспондентка видання Золотоноша.City Алла Капля залюбки погодилася  допомогти у втіленні ідеї колективу музичної школи. Буває так, що нас іноді підводить інтернет зв’язок . Саме на такому курйозі побудували свій діалог Алла Капля та Ігор Путинець. А далі, всі викладачі побажали: «  ульотних, веселих, незабутніх, мажорних, яскравих та дивовижних канікул.»Відео вийшло  досить цікавим та креативним.

Навчальний рік завершився. Він був нелегким для всіх учасників навчального процесу. Всі навчилися працювати по-новому. Як зауважив директор, карантин та дистанційна форма не знизила успішність вихованців школи мистецтва, а в дечому, навіть покращила. Учням доводилося не лише виконати домашнє завдання, а ще й відзняти пророблену роботу. Викладачам, котрі працюють в групах,  потрібно було працювати індивідуально з кожним і на це йшло набагато більше часу. Як зауважив викладач, Юрій Бобишкін, дистанційне навчання дало можливість ще більше зблизитися з учнями і побувати у кожного вдома.

Викладацький колектив Золотоніської музичної школи не лишив осторонь випускників 2019-2020 року. І окремо відзняв, для них, відео з урочистим врученням дипломів. Викладачі привітали випускників теплими словами та дали настанови на майбутнє.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).