23 вересня – особливе для мешканців міста свято. Саме цієї пори Золотоноша святкує свої іменини та звільнення від фашистських загарбників. Традиційно міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський разом із заступниками, голова районної державної адміністрації Дмитро Клименко, народний депутат України Олександр Скічко вшанували пам’ять воїнів-визволителів, поклавши квіти до Меморіалу та пам’ятника Героїв Небесної Сотні.

Не відступили і від традиції привітання найстаршого та наймолодшого подружжя, багатодітних родин, першого новонародженого та вшанування ветеранів. Пише Золотоноша.сіті. Міський голова Віталій Войцехівський і його заступниця Мар’яна Ніщенко з золотим весіллям привітали подружжя Лютих. Вже довгих, але, як стверджують ювіляри, щасливих 50 літ вони разом ділять радощі і турботи, труднощі та успіхи. Віталій Олександрович побажав “молодятам” здоров’я та довгих і щасливих років життя разом.

Якщо подружжя Лютих разом вже пів століття, то сім’ї Мелашко всього три дні. Радо зустріли поважних гостей Дмитро і Антоніна у своїй господі. Владці зичили їм в радості дожити і до золотого весілля.

Віншували сьогодні солодощами і подарунками багатодітну родину Котюн. У Павла Вікторовича та Ольги Миколаївни зростають троє дітей, окрім донечки Аріни є ще два сини – Глєб і Владислав.

Довго не довелося цього року очікувати і на першого новонародженого. Щасливою стала сім’я Тетяни і Івана Ярощуків із Кропивни. Їхня родина поповнилася третьою дівчинкою. Символічно, що дитинка народилася у день народження міста, яке стане для неї вже рідним у територіальній громаді.

 Депутати міської ради Валентина Боченкова та Валерій Норенко  разом із подарунками від міської влади вітали учасника бойових дій Володимира Григоровича Горьового.

Незважаючи на відміну святкувань та карантинні обмеження, традиція вітати пенсіонерів до Дня заснування міста та Дня людей похилого віку залишилася незмінною. У Золотоніському Центрі соціальної допомоги для осіб, котрі мають незначний дохід, перебувають на обліку та не мають рідних, сформували 80 пакетів. Соціальні працівники, починаючи з 23 вересня, доставлять продуктові набори своїм підопічним. Це стало можливим завдяки благодійній підтримці ТОВ «Агросвіт» на чолі з Юлією Зінченко.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).