На другому пленарному засіданні 54 сесії Золотоніської міської ради місцеві депутати були одностайними у своєму рішенні щодо придбання 39 ноутбуків для шкіл Золотоноші.  Повідомляє Золотоноша. сіті.

Як зазначила начальник відділу освіти Ольга Строкань, аналізуючи ситуацію, яка складається з поширенням коронавірусної хвороби, треба бути готовими до переходу або на змішану форму навчання, коли частина діток працює в класі, а решта − вдома, або ж взагалі до дистанційного навчання. Наразі міські навчальні заклади готові до такого розвитку подій, однак не всі мають технічну можливість.

Загальноосвітні заклади №6, №5 та №3 потребують 39 ноутбуків. Посадовиця пояснила, що на ці потреби мають зекономлені 300 тисяч гривень від тендеру на реконструкцію стадіону у другій школі і прогнозують економію по харчуванню. Ці дві позиції Ольга Строкань просила погодити, щоб встигнути провести тендер і придбати сучасні ноутбуки. Головна освітянка міста зауважила, що вони необхідні не тільки через можливе дистанційне навчання, а це − вимога часу. Вони мають бути, якщо навіть йде звичайний навчальний процес.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).