Сьогодні у Золотоноші стартував проєкт “Користь смартфона”. За словами заступниці міського голови Мар’яни Ніщенко, до ідеї підштовхнули золотонісці поважного віку. “Ми часто організовуємо зустрічі на кварталах. У ході спілкування з мешканцями міста, одна бабуся запитала чи немає в Золотоноші курсів по освоєнню гаджетів. саме тоді у нас і виникла ідея створити такі безкоштовні курси”, – стверджує Мар’яна Едуардівна. Посадовиця зазначила, що пенсіонерам, яким важко добиратися до школи № 2, можуть надаватися плслуги соціального таксі також безкоштовно.

Роозробили курс з п’яти уроків вчителі інформатики спеціалізованої школи № 2 інформаційних технологій на чолі із Валентиною Заікою. Директор школи Олена Вертипорох наголошує, що педагоги із задоволенням беруть участь у такому проєкті, адже СШІТ № 2 – громадсько активна школа. Тож поки Валентина Заіка розповідає про всі принади гаджету, інші педагоги-консультанти демонструють “учням” теорію на практиці.

Близько 20 золотонісців сьогодні вивчали функції смартфону, можливості гаджету,  підключення до Інтернету, набір смс та запис контактів тощо. За словами пенсіонерки Надії Здовбицької, хотілося б, щоб такі заняття були частіше, дуже цікаво та пізнавально. “У подальшому ми ще б і англійську вивчили,” – планує жителька міста.

Наступне заняття проведуть в середині лютого, воно буде більш практичне. Присутні зможуть навчитися користуватися Вайбером, відеокамерою, голосовим набором, соціальними мережами.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).