Офіційне працевлаштування – запорука попередження вчинення повторних злочинів майнового характеру, особами, що засудженні до покарання не пов’язаного з позбавленням волі.

Все частіше, саме таку позицію займають суди та при звільненні від відбування покарання з випробуванням покладають на клієнтів пробації додатковий обов’язок: «Працевлаштуватись або за направленням уповноваженого органу з питань пробації звернутись до органів державної служби зайнятості для реєстрації як безробітного та працевлаштуватись, якщо йому буде запропоновано відповідну посаду (роботу)».

Саме тому на прикінці січня з метою налагодження співпраці в напрямку виконання обов’язків встановлених судом, надання кваліфікованих консультацій та ефективного пошуку роботи засудженими, заступником начальника відділу Олександром Скрипником, фахівцем Юлією Фроловою спільно з директором Золотоніської міськрайонної філії Людмилою Павліченко та її заступником Наталією Дворник проведено спільну нараду.

На нараді було обговорено порядок та умови отримання статусу безробітного, процедуру надання направлень на співбесіди до роботодавців, підбір вакансій, проходження професійного навчання.

Адже легальне працевлаштування це не лише виконання обов’язку встановленого судом, а й гарантія соціального захисту громадян.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).