Традиційно для Золотоноші святкування Нового року відбулись на головній площі міста. Завдячуючи відділу культури, свято, як завжди, вийшло по-креативну неординарне та веселе. Окрім того, що уся головна площа сяяла святковими гірляндами, міські керманичі забезпечили освітлення усіх вулиць міста, впродовж новорічної ночі. З дванадцятої години на вулицях міста дбали про порядок патрульні, та й швидка допомога була напоготові, хоча, на щастя, їхніми послугами цієї святкової ночі не скористався жоден мешканець.

Свято минуло без ексцесів та травм. Розпочалося святкування гучними піснями та танцями. До речі, разом з усіма під святковою ялинкою водив хороводи і міський голова зі своєю командою. Для них – це особлива традиція. Як зауважує Віталій Войцехівський, – Новий рік для нього по-справжньому приходить, лише під час святкування з громадою. Це – особлива атмосфера, яку треба відчути, словами передати важко.

Хоча цього року міському керманичі, як і усім, не вистачило снігу та новорічної погоди для повноти святкового настрою. Гучно містяни зустрічали Діда Мороза та Снігуроньку, саме вони проводили цікаві розваги та ігри. Після виступів колективів та солістів міського будинку культури, громаду запросили до новорічної дискотеки, яка тривала до світанку.

До речі, о восьмій годині ранку святкова площа була ошатною та прибраною від новорічного антуражу, тут спрацювали КП «Міський водоканал». Тож Золотоноша продовжує святкувати. Запрошуємо Вас на Різдвяні зустрічі, що традиційно відбудуться 12 січня у МБК.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).