17 вересня, у день великого свята Віри, Надії, Любові та матерії їхньої Софії, ми щороку відзначаємо День усиновлення. Це досить символічно, адже сім`ї, приймаючи дитину, дарують їй родину, а разом з нею любов, віру та надію на щасливе життя.

На обліку Золотоніської територіальної громади перебуває 37 дітей, які підлягають усиновленню. 33 з них влаштовані в сімейні форми виховання. Функціонує 7 прийомних сімей з 15-ма прийомними дітьми, 5 дитячих будинків сімейного типу з 36-ти вихованцями, 34 опікунські сім’ї виховують 42 дитини. На території громади проживає 29 сімей, які виховують 36 усиновлених дітей.

Незважаючи на повномасштабне вторгнення рф в Україну жителі Золотоніської громади не залишились байдужими до долі дітей, позбавлених батьківського піклування. Так, 13 родин протягом 2022-2023 років стали кандидатами в усиновлювачі, п’ятеро з яких вже пройшли шлях усиновлення, відкрили своє серце 5-м дітям, подарувавши їм свою батьківську любов та сімейний затишок. Ще дві родини виховують осиротілих дітей, втім вони на впевненому шляху до їх усиновлення.

З нагоди Дня усиновлення заступник міського голови Олександр Флоренко та служба у справах дітей, сім’ї, молоді та спорту привітали родини усиновлювачів, подякували за їх сміливі кроки до здійснення мрій осиротілих дітей, вручили подарунки дітям та подарункові сертифікати батькам.

Якщо ви готові допомогти дитині відчути себе щасливою, зростаючи в сім’ї, звертайтеся до служби у справах дітей, сім’ї, молоді та спорту за адресою:

м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, кабінети 7 та 14.

Висловлюємо подяку й повагу тим батькам, які огорнули родинним теплом осиротілих дітей, здійснивши їх найзаповітнішу мрію! Нехай щастя, успіх, віра, надія та любов завжди супроводжують ваші родини під мирним небом у вільній Україні!

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).