19 вересня під головуванням заступника міського голови Олександра Флоренка та керуючої справами Оксани Шакури відбулась апаратна нарада. У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів і комунальних підприємств міської ради, та старости сіл громади.

Під час наради проаналізовано поточний стан справ у громаді та визначено ряд нових головних завдань на найближчий період. Усі керівники та начальники відділів озвучили найнагальніші питання та розповіли про здійснену роботу за останній тиждень. Зокрема, були обговорені актуальні питання життєдіяльності Золотоніської громади, які стосуються медицини, освіти, безпеки, економіки, культури, фінансової та інших сфер.

Також обговорено ряд організаційних питань. Значну увагу приділили темі відзначення Дня міста. Головуючі наголосили на тому, що масштабне святкування однозначно скасоване. Натомість, 447-а річниця з Дня заснування Золотоноші пройде з благодійною метою – зібрані кошти під час заходу будуть направлені на потреби ЗСУ.

Після завершення апаратної наради керівникам окремих структурних підрозділів та комунальних підприємств були дані певні зауваження та доручення в межах їх компетенції.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).