11-15 травня в Ужгороді відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2026». Він об’єднав 48 найкращих педагогів держави у номінаціях «Початкова освіта», «Математика», «Громадянська освіта» та «Англійська мова». Черкащину у номінації «Математика» гідно представила переможець обласного етапу Конкурсу – вчитель математики та інформатики Золотоніської гімназії ім. С.Д. Скляренка Ольга Лесик.

Фінальний етап конкурсу став справжнім випробуванням професійної майстерності, педагогічної гнучкості та творчого підходу. Упродовж конкурсного тижня учасники виконували контрольну роботу з фаху, презентували авторські майстер-класи та проводили відкриті уроки. Ольга Лесик продемонструвала сучасне бачення викладання математики, вміння працювати з учнями в атмосфері співпраці та мотивації, а також високий рівень професійної компетентності під час відкритого уроку у 9 класі.

– «Учитель року – 2026» – це не лише конкурс. Це про людей, які щодня тримають висоту: у професії, у цінностях, у вірі в дітей та майбутнє освіти. Ці дні подарували неймовірні зустрічі, щирі розмови, підтримку, натхнення та відчуття великої педагогічної родини,  – зазначає золотоніська учителька.

Дипломант Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2026» у номінації «Математика» — не випадковість і не удача. Це результат системної праці, сучасного бачення освіти, постійного розвитку та вміння запалювати учнів!  Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2026”!

Вітаємо фіналістку, пишаємося педагогами Золотоніської громади, які не бояться викликів, постійно вдосконалюються, діляться досвідом і власним прикладом доводять: сучасний учитель — це людина, яка справді тримає висоту!

Бажаємо нових професійних звершень, натхнення, творчої енергії та нових перемог!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).