5-6 вересня 2023 року в Університеті економіки в Братиславі відбувся міжнародний фінал Економічної Олімпіади, який був організований Інститутом економічного та соціального аналізу (INESS) у співпраці з Чеським інститутом економічної освіти (INEV). До цього змагання Україна цьогоріч долучилася вперше.

Порівняти свої знання з економіки та фінансової грамотності до Братислави приїхали найкваліфікованіші юні економісти з 14 країн, яких відібрали з понад 80000 учасників. Загалом у перший день письмове тестування складали 67 школярів зі Словаччини, Чехії, Угорщини, Польщі, Грузії, Греції, Боснії та Герцеговини, Північної Македонії, України, Азербайджану, Вірменії, Казахстану, Киргизстану та Косово. Україну представляли троє учасниць, серед яких єдина представниця Черкащини – учениця Золотоніської гімназії ім. С.Д. Скляренка Інна Скорик. За результатами олімпіади вона ввійшла в ТОП-30.

Нагадаємо, що у липні наша юна гімназистка перемогла у фіналі Міжнародної економічної олімпіади, який проходив в Києві, та ввійшла до ТОП-5 успішних лідерів.

Крім тестування, на конкурсантів також чекала цікава супровідна програма у вигляді візиту до Національного банку Словаччини, зустрічі з менторами, екскурсії історичним центром Братислави та лекції знаного економіста і колишнього міністра фінансів Словаччини Івана Міклоша.

Організатори стверджують, що Міжнародний фінал економічної олімпіади – це чудова можливість для учнів не лише перевірити свої знання та навички в галузі економіки та фінансів на міжнародній арені, а й пізнати культуру інших країн та зав’язати нові дружні стосунки.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).