1 липня у Києві відбулася Міжнародна Економічна Олімпіада від Institute of Economic Education (INEV), організатором якої виступила Bendukidze Free Market Center. Олімпіада проходила за підтримки Economic Fundamentals Initiative. Національні партнери – Київська школа економіки, Мала академія наук, Освіторія та інші. Пише видання Золотоноша.City.

Нашу Черкащину представляла єдина школярка – учениця 10- Б класу Золотоніської гімназії ім. С.Д. Скляренка Інна Скорик. Десятикласниця увійшла до п’ятірки успішних лідерів.

У першому етапі міжнародного інтелектуального змагання взяли участь більше чотирьох тисяч учнів. 203 пройшло до регіонального етапу, що відбувся 8-9 квітня у 5 регіонах.

1 липня до фіналу Міжнародної економічної олімпіади пройшли 49 учасників з усіх регіонів України. П’ять переможців представлятимуть Україну на міжнародній арені у Словаччині (м. Братислава) серед 17-ти інших країн. Юна золотоніська інтелектуалка виборола перемогу та ввійшла до ТОП-5 успішних лідерів і тепер буде представляти Україну на міжнародній арені у Словаччині.

За словами вчительки школярки Світлани Заєць, це перша Міжнародна економічна олімпіада в якій брала участь Україна.

П’ять учнів з гімназії ім. С.Д. Сколяренка та двоє школярів школи №5 пройшли на регіональний етап. Серед них Інна набрала найбільше балів. Потім школярі з Кіровоградської, Вінницької, Черкаської й Полтавської областей змагалися за право боротися у Києві чи Вінниці, серед них золотонісці Марічка Собченко та Інна Скорик.

— До регіонального етапу ми з Інною готувалися серйозно: щодня, окрім вихідних ввечері сідали і працювали в режимі онлайн. Завдяки наполегливості й старанням дівчинку відібрали до національного етапу, – розповідає Світлана Іванівна. Окрім постійних занять з педагогом Інна багато матеріалів опрацьовувала самостійно.

У Києві, на національному етапі, гімназистка змагалася із 38 розумниками. Дівчинка здавала тести, виконувала письмове завдання, будувала й тлумачила графік, а в заключному турі відповідала усно на витягнутий рандомно квиток. До слова, згідно з рейтингом, саме в усній відповіді Інна отримала найбільше балів серед усіх учнів.

— Коли оголосили результати, у нас був шок! Ми взагалі не їхали ні по які місця. Нам було просто цікаво,- згадує учителька. П’ять осіб разом з Інною відібрали на поїздку в Братиславу для участі в міжнародній олімпіаді на початку вересня.

За словами 16-річної школярки, на такий результат вона не очікувала:

— Взагалі я навіть не думала, що пройду на національний етап, тому перемога стала для мене несподіваною приємністю. Але я дуже рада, що мені випав такий шанс поїхати в Братиславу, спробувати себе на новому рівні.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).