6 липня у приміщенні Золотоніської міської ради відбулася зустріч секретаря ради Наталії Сьомак та директора ЦНСП Людмили Неліної з представниками французького гуманітарного фонду: керівником програми захисту в Україні Корін Шадефо, начальником відділу моніторингу і оцінки Мігоцький Лонгін, начальником юридичного відділу Романом Станкевичем, спеціалістом з пошуку прихистку та розподілу непродовольчих товарів Пашковим Євгенієм, тренером із захисту у спільнотах Марцін Мариною та заступником начальника відділу моніторингу і оцінки Світланою Коваленко.

Нагадаємо, що найближчим часом  у Центрі надання соціальних послуг функціонуватиме дитячий простір з елементами інклюзії для дітей як місцевих сімей, так і внутрішньопереміщених. Фінансування даного проєкту відбувається за рахунок міського бюджету та за підтримки французького гуманітарного фонду «Triangle Génération Humanitaire», попередньо з яким директорка Центру підписала меморандум про співпрацю.

Безпосередньо метою візиту гостей було оцінити поточний стан виконання будівельних робіт, забезпечити контроль якості поставлених матеріалів, виявити потреби та обрати шляхи для подальшої співпраці у сфері психологічної, правової та індивідуальної допомоги Золотоніській громаді. Також у процесі зустрічі обговорили плани на майбутні проекти.

Як зазначила Людмила Тіборівна, допоки дитяча кімната перебуває у процесі ремонту, фахівці терцентру активно удосконалюють свої навички, беруть участь у різних навчаннях та тренінгах.

«Сьогодні як ніколи важлива психологічна підтримка як для дітей, так і для дорослих. Ми радіємо і щиро вдячні партнерам за підтримку у відкритті цього простору. Це буде своєрідний острівець для розвитку дитячого дозвілля та безпечним місцем для надання важливої психологічної підтримки для дітей і батьків», – підкреслила Наталія Сьомак.

Партнери, зі свого боку, засвідчили найвищу повагу і вдячність міській раді та виконавчому комітету, висловивши своє сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).