З 12 травня Золотоноша почала впроваджувати перший етап послаблень протиепідемічних обмежень.

Згідно із рішенням відповідних комісій, у місті відновили роботу деякі заклади, але з чіткими вимогами щодо дотримання карантинних протоколів. У разі виявлення порушень — дозвіл на їхню роботу буде переглядатись.

Одною з приємних новин для жителів міста стало відкриття культурних закладів, таких, як міська бібліотека та краєзнавчий музей ім. М.Ф. Пономаренка.

Бібліотека з радістю відчинила двері для відвідувачів але з чітким дотриманням відповідних вимог. На вході присутній столик з антисептиком. Кожен бажаючий пізнати нове обов’язково повинен бути в масці та рукавичках, при собі мати ручку для підпису у формулярі. Книга чи то журнал, які побували на руках, після повернення, обов’язково повинні пролежати у спеціально відведеному приміщенні на карантині протягом 14 днів. Лише по завершенню цього періоду книгу повертають на полиці для подальшого користування. На даний момент відвідування читальної зали ще заборонене. Бібліотека працює лише на видачу книг. Після відвідувачів проводиться санітарна обробка приміщення.

Хочемо нагадати, що Золотоніська міська бібліотека знаходиться за адресою: Благовіщенська, 87 і працює у звичному режимі. Щодня з 9:00 -17:15 , четвер з 14:00-17:15, субота та неділя – вихідні. Незважаючи на примхливу погоду жага до пізнання нового не зупинила бажаючих і вже в перший день відкриття, бібліотеку відвідало 10 читачів.

Краєзнавчий музей також порадував містян можливістю приймати бажаючих. Звісно з дотриманням вимог для відвідування таких закладів. На вході до музею є антисептик. Кількість відвідувачів обмежується в зв’язку з площею приміщень та оглядових залів. Обов’язкова наявність захисних масок та рукавичок. Люди втомлені карантинними обмеженнями з величезним бажанням розпочали відвідувати музей і навіть подарували цікаві фото сімейної пари в обрядовому вбранні.

Також нагадаємо вам, що Золотоніський краєзнавчий музей знаходиться за адресою: Благовіщенська, 19.

Ласкаво просимо бажаючих відвідати ці культурні заклади.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).