Малі і  великі справи для розбудови рідного міста тривають. Звісно, багато зроблено руками працівників комунальних підприємств. Та інші структурні підрозділи не стоять осторонь і також допомагають. Незважаючи на реалії сьогодення та певні незручності під час роботи, зумовлені потребами карантинних обмежень, всі намагаються бути на варті позитивних змін.

Тривають роботи за колишнім смітником поблизу АТБ. Там розрівнюють грунт для майбутньої висадки рослин, вивозять рештки дерев із подальшою утилізацією за допомогою спецтехніки.

 Ініціативні та небайдужі працівники шкіл 2 та 3  навели лад вздовж вулиці Миколаївська.

А їх сусіди, Управління праці, тим часом вирушило на в’їзді до міста, аби  відреставрували вказівники.

 У місті діє програма з озеленення, в рамках якої висаджують сотні дерев та декоративних кущів. Краса та майбутній аромат квітів біля дошки пошани. Саме на цій ділянці проводиться висаджування квіткових композицій. Над прикрашанням міста працюють спеціалісти, які вигадують масштабні квітучі ансамблі, створюючи надзвичайно красиві композиції.

Напевно, саме тому, на перший погляд, непоєднувані кольори та форми, зрештою перетворюються на яскравий вражаючий килим, що вкриває всю Золотоношу

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).