Слова вдячності і пошани звучали на адресу лікарів і медичних працівників з нагоди їхнього професійного свята вчора, 27 липня, у Золотоніському міському Будинку культури.

Привітати медиків прийшли начальник Золотоніської РВА Ірина Тернова, секретар міської ради Наталія Сьомак, директорка КНП «Золотоніська багатопрофільна лікарня» Лариса Насальська та очільник КП «Золотоніський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Прокопчук.

«Медицина – це така галузь, що начепити замок і піти – неможливо. Здавна шанувалися три професії, перед якими знімали капелюх: священник, вчитель і лікар. З першого подиху до останнього людину супроводжує медик. Ваша професія – безцінна! – висловила слова подяки медпрацівникам Наталія Сьомак.

Керівництво міста робить усе, щоб забезпечити медичні заклади Золотоніської громади найсучаснішими технологіями, діагностичною апаратурою та впроваджувати інноваційні медичні програми.

Лариса Насальська та Олександр Прокопчук зі свого боку побажали колегам миру, перемоги, добробуту і нових звершень.

«Головне, щоб ви навчилися цінувати свій час, поважати себе як медпрацівників. Бо ми – найкращі!», – підсумувала у своєму привітанні директорка КНП «Золотоніська багатопрофільна лікарня».

Як зауважив Олександр Сергійович: «Останні десять років наша галузь перебуває в умовах турбулентності: реформи, комп’ютеризація, пандемія, локдаун, повномасштабна війна і все інше. Тому хочу побажати усім медикам, щоб ми просто попрацювали у спокійному режимі».

За високу працездатність та сумлінну працю запрошені на урочистий захід лікарі і медичні працівники отримали подяки районної військової адміністрації, грамоти від директорів багатопрофільної лікарні та центру сімейної медицини, і нагороди та сертифікати від Золотоніської міської ради.

А подарунком для всіх гостей свята стали виступи неперевершених артистів міського Будинку культури.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).