26 липня під головуванням виконуючої повноваження міського голови – секретаря міської ради Наталії Сьомак відбулася 32 сесія депутатів Золотоніської міської ради VIII скликання. На порядок денний винесено 57 питань, які попередньо детально розглянули та опрацювали на постійних комісіях.

На початку роботи присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять українців, які загинули у війні росії проти України.

Згодом депутатський корпус прийняв рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Золотоніської громади на 2023 рік зі змінами», згідно з яким  Золотоніська громада виділить кошти з міського бюджету на допомогу у відновленні зруйнованих об’єктів житлового фонду Високопільській громаді (Херсонська область) у розмірі 500 000 гривень.

Також відповідно до рішення «Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Золотоніська багатопрофільна лікарня» Золотоніської міської ради на 2022-2025 роки зі змінами», яке підтримали депутати, приміщення дитячої лікарні КНП «Золотоніська багатопрофільна лікарня» буде реконструйоване під лабораторний центр. Для поліпшення матеріально-технічної бази виготовляється технічна документація по об’єкту.

Традиційними для розгляду на сесії були фінансові питання, зокрема, внесення змін до бюджету громади. Під час сесії депутатський корпус підтримали пропозицію встановити витяжну системи в харчоблоці гімназії ім. С.Д. Скляренка. Вирішено, що у Центрі надання соціальних послуг невдовзі  будуть проведені поточні роботи з благоустрою дитячого майданчику, що прилягає до приміщення дитячого простору, здійснені поточні ремонти приміщення простішого укриття та продовжені роботи з облаштування реабілітаційного центру для військових.

Одноголосно було вирішено з міського бюджету спрямувати майже 1,4 мільйона гривень на потреби Збройних Сил України.

Крім того, з метою постійного нагляду за дотриманням вимог чинного законодавства, присутні вирішили створити комісію з розгляду питання самочинного будівництва та перевірки прибережної захисної смуги для забезпечення безперешкодного доступу громадян до берега річки Дніпро.

Загалом сесія міської ради була конструктивною та плідною. У результаті обговорення з усіх питань ухвалені відповідні рішення.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).