Директором комунального некомерційного підприємства «Золотоніська багатопрофільна лікарня» стала Лариса Насальська. Вона перемогла у конкурсі на заміщення вакантної посади керівника установи.

Як інформує видання Золотоноша.City, представлення очільниці трудовому колективу відбулося 28 вересня. Золотоніський міський голова Віталій Войцехівський та його заступниця Мар’яна Ніщенко привітали Ларису Насальську з призначенням та висловили сподівання, що вона виправдає очікування колективу, який обрав курс на якісне та широке надання медичних послуг населенню.

– Пандемія ставить перед командою золотоніських медиків нові виклики, – сказав Віталій Войцехівський. – Ви здобули неоціненний досвід у протистоянні хворобі. Ваші надбання безцінні. Проте часу для перепочинку немає. І вам необхідно з новою силою витримати удар нової хвилі. Сподіваюся, що під керівництвом Лариси Насальської вам це вдасться зробити.

Лариса Насальська подякувала за довіру:

– Надіюся, що з підтримкою міської влади будемо й надалі плідно працювати як один злагоджений колектив. Гадаю, що отриманий багаж знань і вмінь візьмемо на озброєння, і працюватимемо на імідж нашої лікарні. Переконана, все у нас вийде.

Мар’яна Ніщенко подякувала заступникам – Ігорю Луценку, Віталію Куксі та Владиславу Гаркавому, який тривалий час виконував обов’язки головного лікаря, за співпрацю.

Вона наголосила, що перелаштуватися на роботу в нових умовах, прийняти виклик часу і знайти точки дотику з Національною службою здоров’я усім було нелегко. Проте цей етап позаду і золотоніські медики здолали його з честю.

– Кожен з вас на своєму місці, – зауважила посадовиця. – Знаю, що робота з людьми – важка справа. Розумію, що трапляються затримки із виплатою зарплати, що бувають різні пацієнти, але людяність має бути на першому місці. Якщо не можете допомогти людині через ряд певних обставин, то принаймні проявіть вищого ступеню толерантність, аби відвідувач лишився задоволений.

Посадовці відзначили, що їм приємно чути від мешканців Черкащини позитивні відгуки про золотоніських медиків, до яких звідусіль їдуть на консультації та лікування. Це говорить не тільки про імідж Золотоніської лікарні, а й про розуміння її працівників важливості самостійного заробляння коштів, яких би вистачало не тільки на заробітну плату, але й на розвиток закладу та медичної мережі в цілому.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).