4 жовтня дитяча дошкільна установа «Калинка» відновлює роботу. Понад півтора мільйона гривень витрачено на ремонт пів столітньої дитячої будівлі. Видання Золотоноша.City повідомляє, що для 115 вихованців «Калинки» і 30 працівників наступила нова епоха комфортності та затишку.

За словами начальника Золотоніського відділу освіти Ольги Строкань, наразі тут всі ремонтні роботи завершено. Все пофарбовано, прибрано, створені ідеальні умови для дітей – тепло і гарно.

Завідуюча дошкільним закладом Наталія Городнича додає, що ремонт тривав два місяці – із серпня по вересень. Це пов’язано з тим, що був чималий об’єм робіт:

– Багато часу витратили, щоб закласти великі балконні блоки, а потім їх штукатурили. Поміняти відразу 90 вікон не так просто і це не так швидко робиться. Як повставляли вікна, треба було відкоси поробити. Ще й зараз з вулиці допрацьовують. Тому й порушили терміни відкриття, – каже Наталія Миколаївна.

Завідувачка пояснює, що затримала в часі ще й тендерна процедура. Велика увага нині приділяється енергозбереженню приміщень. Тож віднині і в «Калинці» буде тепло, через балкони не гулятиме вітер, як це було раніше.

Дитячий садочок у наступному році відзначатиме пів віковий ювілей. Роки експлуатації позначилися на будівлі, і вона потребувала суттєвих капітальних ремонтів.

– Від усіх працівників, батьків та вихованців хочу подякувати нашій владі, а особливо міському голові Віталію Войцехівському за допомогу і зроблений ремонт. Ми так чекали цих вікон. Вони добротні, п’ятикамерні, сертифіковані і виготовлені з екологічно нешкідливого матеріалу. Їх дозволяється встановлювати у дошкільних установах. Тому й чекали так довго, поки виготовлять під замовлення. Вікна одного розміру, поділені на дві половинки, всі відкриваються, дуже хороші й зручні, – не натішиться завідувачка.

Зі слів пані Наталії, витрати склали понад 1 млн 600 тисяч грн. Тож тепер для 115 вихованців «Калинки» і 30 працівників наступила нова епоха комфортності та затишку.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).