14 травня на позачерговому засіданні Кабінету міністрів було ухвалене рішення про відновлення роботи непродовольчих ринків.

Для золотоніських підприємців, котрі реалізують товари господарської групи, одяг, взуття тощо, ця інформація стала приводом для незапланованої зустрічі з керівництвом міста та адміністрацією міського ринку.

Директор комунального ринку Тарас Супрун зумів стримати бажання бути присутніми на зібранні усіх стовідсотково, хто задіяний у роботі товчка у центрі Золотоноші. Тож, до діалогу долучилися близько пів сотні підприємців. Наміри торговців, котрі протягом двомісячного карантину не мали стабільного або ж взагалі ніякого доходу, швидше відкрити точки-павільйони можна зрозуміти. Але ж, як сказав міський голова Віталій Войцехівський на зустрічі, карантин не закінчився, впроваджують лише його послаблення.

– Рішення Кабміну про відновлення роботи непродовольчих ринків ще не набуло чинності, оскільки постанова наразі не опублікована, – зауважив посадовець. – 14 травня обласна комісія ТЕБ та НС теж ухвалила аналогічне рішення. Міська влада готова до відновлення старту вашої роботи. Однак ви повинні узгодити технічні моменти з адміністрацією ринку. Після відкриття торгових точок управлінці ЖКГ та Держпродспоживслужби систематично здійснюватимуть моніторинг дотримання санітарних вимог. Тож, щоб не припинили роботу всього ринку, норми і вимоги повинні виконувати усі. Міський голова навів сумні приклади спалаху захворювання з новою силою у Львівській, Івано-Франківській, Житомирській областях після послаблення карантинних вимог. Доречність роботи ринку на повну силу буде можливою лише після відновлення руху громадського транспорту. Ці заходи передбачені після 22 травня.

Підприємці пропонували переглянути діяльність ринку саме у неробочі дні, коли люди мають вихідні. Також відчинити вхід з вулиці Обухова та продовжити час роботи хоча б до 14 години. Ці та питання оплати ЄСВ, ПДФО, ринкового збору вирішуватимуться у процесі роботи, поступово.

– Ми розуміємо, у якому фінансовому і психологічному стані зараз ви перебуваєте, – наголосив Віталій Войцехівський. – За минулий місяць бюджет міста недоотримав 2,5 мільйони гривень податків і зборів. Тому ми, як ніхто, зацікавлені у вашій роботі, у вашому достатку. Але ще більше – у вашій безпеці та сприятливій епідситуації у місті в цілому.

Серед обов’язкових вимог – перебування продавців в індивідуальних засобах захисту, наявність антисептиків, дезінфекція робочих місць, уникнення скупчення людей, вільні проходи біля павільйонів.

Сьогодні ж виконавчий комітет ухвалив рішення про послаблення карантинних обмежень. Виконком вирішив дозволити з 18 травня 2020 року торгівлю продовольчими та непродовольчими товарами на території КП «Міський ринок» в місті Золотоноша в усі дні тижня, крім суботи та неділі.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).