ЗОЛОТОНІСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 15.05.2020 № 129
м. Золотоноша

Про послаблення карантинних обмежень

Відповідно до протоколу засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС Черкаської ОДА від 14.05.2020 № 24, протоколу засідання комісії з питань ТЕБ та НС  виконавчого комітету Золотоніської міської ради від 15.05.2020 № 11, враховуючи постанову Кабінету  Міністрів  України від 11 березня 2020 року № 211 зі змінами, постанови Головного державного санітарного лікаря України  від 09.05.2020 № 16 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при здійсненні дозволених видів діяльності,  які передбачають приймання відвідувачів в офісних приміщеннях на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19», від 09.05.2020 № 17 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при торгівлі продовольчими (окрім ринків) та непродовольчими товарами на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19», від 09.05.2020 № 18 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при роботі закладів громадського харчування на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19», від 09.05.2020 № 20 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в перукарнях та салонах краси на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19», керуючись п. 3, ч. 1 ст. 36 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, –

виконком міської ради вирішив: 

  1. Дозволити з 18 травня 2020 року торгівлю продовольчими та непродовольчими товарами на території КП «Міський ринок» в місті Золотоноша в усі дні тижня, крім суботи та неділі.
  2. Керівникам підприємств, установ, організацій, власникам закладів, які здійснюють дозволені види діяльності, що передбачають приймання відвідувачів в офісних приміщеннях, торгівлі продовольчими (окрім ринків) та непродовольчими товарами, громадського харчування, перукарень, салонів краси незалежно від форми власності, забезпечити здійснення протиепідемічних заходів, затверджених вищезазначеними постановами Головного державного санітарного лікаря України.
  3. Контроль за дотриманням суб’єктами господарювання, що здійснюють торгівлю на ринку, санітарних, протипожежних вимог покладається на адміністрацію ринку.
  4. Попередити керівників підприємств, установ, організацій, закладів незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб’єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність за невиконання цього рішення згідно з чинним законодавством України.
  5. Золотоніському відділу поліції ГУ НП України в Черкаській області (Охріменко О.В.), Золотоніському районному управлінню ГУ Дерджпродспоживслужби в Черкаській області (Карпенку В.В.) :

– забезпечити контроль за дотриманням відповідних санітарних та протиепідемічних заходів під час роботи непродовольчого ринку, недопущення стихійної торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами;

– забезпечити проведення комісійних перевірок закладів, які здійснюють дозволені види діяльності, що передбачають приймання відвідувачів в офісних приміщеннях, торгівлі продовольчими (окрім ринків) та непродовольчими товарами, громадського харчування, перукарень, салонів краси незалежно від форми власності щодо дотримання вимог Постанов Головного державного санітарного лікаря України, санітарного законодавства, за результатами перевірок вживати відповідні заходи щодо усунення виявлених порушень.

  1. Дане рішення набирає чинності з 18 травня 2020 року.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Масла О.М.

Міський голова                                                                         В.О. Войцехівський

Рішення виконавчого комітету Золотоніської міської ради №129 від 15.05.2020 “Про послаблення карантинних обмежень”

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).