Центральна площа міста зустріла чергову, 27 річницю Конституції України, із нетривалою, але дуже видовищною, музично-танцювальною програмою. Працівники Будинку культури задекларували важливі тези щодо російсько-української війни, а опісля – виконали кілька пісенних композицій, на тлі який вихованці культурного фронту демонстрували власні підготовлені виступи. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Завершення урочистої програми ознаменувалося особливим номером: юнаки та юнки, зійшовшись з двох сторін до центру площі, утворили собою фігуру у формі серця, а затим – за допомогою жовто-блакитного пилу і димових шашок підкреслили її значущість та символічність у ці непрості для України дні.

Участь у дійстві взяли понад 200 золотоніських школярів.

А загалом, до створення урочистостей для золотонісців приєдналися не лише діти, а і професіонали: Маргарита Лазарєва та Микола Миколенко стали керманичами свята, а затим, пані Маргарита ще й виконала пісню.

У цій царині її підтримали згодом гурт «Блекліст» і Вікторія Бузинська, а серед танцювальників з’явилися вихованці Людмили Федини та Богдани Сліпощон.

Після урочистої частини глядачі охоче передислокувалися у приміщення Міського будинку культури. Там вшановування Конституції продовжилося разом з культурною програмою та віншуванням українських патріотів, яких безліч у кожній із таких важливих під час війни галузях: освітян, медиків, культурних діячів, посадовців, волонтерів та військових усього Золотоніського району. Закінчилося дійство палкими оваціями вдячної публіки.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).