12 жовтня на своєму засіданні Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розробила рекомендації щодо канікул у навчальних закладах країни. Зокрема, у загальноосвітніх школах посадовці рекомендували розпочати канікули 15 жовтня, а вищим навчальним закладам перейти на дистанційну форму навчання. Відповідно до розроблених пропозицій з 15 по 30 жовтня у школах встановлюються канікули, але з обов’язковим врахуванням епідеміологічної ситуації на місцях. Пише Золотоноша.сіті. 

– У золотоніських школах катастрофічної ситуації з інфікуванням COVID-19, на щастя, немає, − прокоментувала заступник міського голови з гуманітарних питань Мар’яна Ніщенко. – За весь навчальний період, з 1 вересня у Золотоноші захворіло усього 9 учнів. Наразі на вірусну інфекцію хворіє 11 учителів. Зош №6 уже пішла на вимушені дострокові канікули, бо значна частина вчителів перебуває водночас на лікарняних. Тому на нараді за участю міського голови Віталія Войцехівського та начальника відділу освіти Ольги Строкань ухвалили рішення не запроваджувати канікули у золотоніських школах, а працювати у штатному режимі, доки дозволяє епідеміологічна ситуація.

Посадовиця запевнила, що наради такого формату відбуватимуться у Золотоноші щодня. На зібраннях здійснюватиметься моніторинг щодо кількості хворих, у тому числі, серед дітей.

– Ми тримаємо руку на пульсі і просимо слідкувати за новинами місцевих сайтів, за сторінками посадовців у соцмережах, − закликала Мар’яна Ніщенко. – Твердо переконані, що найкраща дистанційна освіта не може замінити класно−урочної системи. Тому намагатимемося якнайдовше відтермінувати вимушені канікули.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).