Про це нашому інтернет-виданню повідомив військовий комісар Золотоніського військкомату Сергій Польовий. За його словами, із 35 новобранців вже набрали 21. Призов розпочався з 1 жовтня і триватиме до 31 грудня. Призивають на строкову військову службу чоловіків від 18 до 27 років, які за станом здоров’я можуть служити у війську і які не мають права на звільнення або відстрочку. Пише Золотоноша. сіті

Серед золотоніських призовників – мешканець Золотоноші Руслан Орап. Його батько Ігор – учасник антитерористичної операції на Сході України: 1 рік і 3 місяці обороняв Піски та Зайцеве. Свій військовий обов’язок виконав перед Батьківщиною і дядько Руслана – Микола. Тож, коли юнак отримав повістку з військкомату, рішення служити у війську ухвалив відразу. З мрією про десантні війська довелося розпрощатися після проходження медичного огляду. Наразі юний захисник направлений до Вінницького навчального центру. Його служба триватиме 1,5 року. Батьки, родичі, друзі, знайомі призовника твердо переконані: такі славні і порядні хлопці, як Руслан, не підведуть, у них можна бути впевненим на сто відсотків.

Як розповів Сергій Польовий, через COVID-19, було перенесено весняний призов 2020 на пізніший строк. Термін осінньої призовної кампанії не змінився. Однак, обов’язковим для юнаків, яких направлятимуть до військових частин, є результат тесту на коронавірус.

– Усі призовники під час проходження медичної комісії здають ІФА-тести. І тільки після того, коли результат негативний, призовник йде служити до війська, – пояснює військовий комісар. – Загалом, це Національна гвардія України, Державна прикордонна служба України та Державна спеціальна служба транспорту. Розподіл здійснюють в обласному військкоматі. Якщо результат тесту на COVID-19 – позитивний, людині дається час, щоб пролікуватися, потім вона проходить повторне тестування. Хочу наголосити, що участь у проведенні АТО-ООС на території Донецької та Луганської областей наші призовники не беруть.

Таких охочих, як серед жителів міста, так і району, набереться до 25 осіб. Кожен з них має свою мотивацію. У когось друзі служили в армії і розказали, що там не все так погано. Іншому – для подальшого життя потрібна служба в армії; дехто хоче піти на строкову, щоб потім залишитися на контракт.

Серед добровольців є 20-річні юнаки, а є й 18-річні. Наразі такі випадки, коли хлопці переховуються чи вискакують через вікно, щоб не потрапити на очі представникам військкомату, як було раніше, не трапляється.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).