17 липня до хутору Гришківка Золотоніської міської ради завітали посадовці на чолі з міським головою Золотоноші Віталієм Войцехівським, щоб поспілкуватися з тутешніми мешканцями та дізнатися про їхні проблеми. Про це пише Золото. сіті

З ранньої весни і до пізньої осені службовці міськвиконкому разом з представниками структурних підрозділів проводять зустрічі на кварталах. Вони вже стали традиційними. Але цьогоріч карантинні обмеження змістили графік таких відвідин у мікрорайонах. Тож, перший діалог відбувся у Гришківці, далі такі візити заплановані на 21 липня у Золотоноші – багатоповерхівка по вул. Обухова та 23 липня – квартал №3.

На хутір посадовці прибули рівно о 9 годині. Саме в цей час до гришківців приїздить хлібовозка: так вони називають спецавто, що двічі на тиждень доставляє свіжі хлібобулочні вироби. Торгівлю водій-продавець веде прямо з коліс.

У населеному пункті мешкає 68 осіб, з них 5 – школярі. Та, як говорить депутат міської ради Володимир Касьян, останнім часом з’явилася надія на відродження Гришківки: нещодавно тут придбали 2 дворища. Власниками одного стали золотонісці, які перебралися жити у передмістя. Є кілька обійсть, що їх жителі Золотоноші і Черкас використовують як дачі.

Тож, найпершою озвученою проблемою стало питання ремонту дороги. Це стане можливим, як сказав Віталій Войцехівський, після завершення будівництва автостради. Адже ці дорожники повинні відремонтувати поворот до села. А потім підрядна організація здійснить частковий ямковий ремонт покриття. «Кошти задля цього на дольовій участі виділить ДГ «Золотоніське», – пообіцяв домовитися Володимир Касьян.

Другим питанням стало транспортне сполучення. Хуторяни подякували за організований щотижневий вояж до міста транспортом міської ради. Люди задоволені обслуговуванням і комунікабельністю водія Миколи Веретільника. Обговорили можливість курсування автобуса підприємства-перевізника двічі на тиждень: понеділок і п’ятницю на постійній основі. Оскільки маловмісна «Газель» іноді не може задовольнити усіх бажаючих подорожувати у справах. Особливо відчутно це у дні сплати комунальних послуг.

Міський голова погодився з необхідністю встановити ще 5 вуличних ліхтарів. Зважаючи на переважно пенсійний вік місцевих, ця послуга буде організована за кошти міського бюджету, в обхід програми «Золотоноша – власними руками».

– Чи зможу я дістатися до вас чи до лікарів з такими ногами? – чи то з болем, чи з докором звернулася жінка, показуючи обмотану кінцівку.

У таких випадках можна скористатися соціальним таксі. Секретар міської ради Наталія Сьомак розповіла, на яких умовах можна звернутися за такою послугою, запровадженою якраз для соціальних верств населення.

Серед інших обговорених питань – можливість відновлення роботи продуктового кіоску, ремонт приміщення клубу, оформлення субсидії на тверде паливо, обрізання аварійних дерев та експлуатація трансформаторної підстанції, яка викликає занепокоєння і страх особливо у грозові дні.

Віталій Войцехівський порадив з усіма питаннями і проблемами звертатися на «гарячу лінію» міського голови за номером: 2-39-45, контактувати через голову кварталу Петра Шандуренка та депутата міської ради Володимира Касьяна.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).