Керівники комунальних служб Золотоніської міської територіальної громади визначили план першочергових заходів та узгодили алгоритм дій на найближчі дні, коли, за прогнозами синоптиків, очікується значне погіршення погодних умов. Пише Золотоноша.Сіті.

За словами директора ПрАТ «Золотоношарембуд» Володимира Клімова, напередодні дорожники товариства запломбували незначні ямки на вулицях Максимовича, Заводська, Баха, Шевченка, Новоселівська, Благовіщенська, використовуючи технологію холодного асфальтування. Цьому сприяло тимчасове потепління і достатня для таких робіт плюсова температура повітря.

На території «Золотоношарембуду» зберігається 275 тонн суміші, яку виготовили після закупки солі та піску минулого тижня. У достатній кількості мають таку мішанку і комунальники дільниці благоустрою, які слідкують за належним станом тротуарів. Як повідомила директорка приватного товариства Олена Козлова, також додатково придбали «Антилід» – природний антиожеледний реагент. У міську теплицю на території ПП «Базис плюс» завезли черенки голландської петунії.

26 січня господарники демонтували новорічні інсталяції на центральній площі міста.

Директор ПрАТ «Янтарь» Володимир Гончар доповів, що до будь-яких викликів природи спеціалісти товариства готові. Але через недбалість і несвоєчасне звертання мешканців багатоповерхівок слюсарям товариства й донині доводиться розморожувати стояки у будинках. Як правило, це виникає тоді, коли у пустуючих квартирах відключене опалення, що й призводить до перемерзання труб. Керівник вкотре звертається до власників авто: не залишати транспорт у дворах, бо він заважає руху снігоприбиральної техніки.

24 січня стався порив на напірному каналізаційному колекторі у Золотоноші. Спеціалістам аварійної служби довелося перекинути стоки на стару гілку каналізації, доки йшли ремонтні роботи. Про це Золотоноша.City повідомив директор КП «Міськводоканал» Сергій Кузнєцов. Ремонтники також ліквідували пориви мережі водопостачання на Заводській та 1-ому Благовіщенському провулку. Посадовець розповів про проблеми із споживачем на вул. Благовіщенська, котрий після придбання будинку має заборгованість з водопостачання на понад 4 тисячі гривень.

Для покращення якості води на водонапірній башті кварталу №3 виділено кошти для придбання станції знезалізнення. Тому комунальне підприємство має вже зараз проводити підготовчі дії та оголошувати тендер, щоб не гаяти часу на встановлення такого важливого для жителів мікрорайону обладнання.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).