Суперечки, дискусії та перемовини з приводу передачі цього важливого об’єкта у Золотоноші тривали чи не два місяці. І ось нарешті фінал. 27 січня на пленарному засіданні чергової третьої сесії Золотоніської районної ради VIII скликання депутати ухвалили позитивне рішення. Пише Золотоноша. Сіті.

Поряд з цим, районні обранці затвердили положення про наглядову раду комунального некомерційного підприємства «Золотоніська районна багатопрофільна лікарня» і її персональний склад. До нього увійшли депутати обласної, районної та міської рад, представники громадськості, районної ради та райдержадміністрації. Усього 15 осіб. У ході обговорення депутати цікавилися, чому саме наглядова рада, а не спостережна, і якими нормативними актами керувалися, готуючи проєкт рішення.

Як пояснив голова Золотоніської районної ради Борис Євмина, чимало часу було витрачено вже після засідань постійних комісій, аби розібратися, яка ж назва підходить, і дійшли висновку, що це різні види рад. А при підготовці рішення керувалися Господарським кодексом України.

Щодо розгляду питання, що стосувалося передачі КНП «Золотоніська районна багатопрофільна лікарня» Золотоніської районної ради у комунальну власність Золотоніської територіальної громади, дискусій серед депутатів воно не викликало, як це було на попередніх сесіях. Чи то втихли політичні амбіції, а чи переміг здоровий глузд. Вочевидь, що спрацювало і те, й інше.

Після короткого обговорення електронне табло зафіксувало результати голосування. За безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Золотоніського району (районної комунальної власності) у комунальну власність Золотоніської територіальної громади проголосувало 25 депутатів із 37 зареєстрованих на початку роботи сесії. 10 депутатів утрималися, один був проти. Відтепер Золотоніська районна рада має вийти зі складу засновників РБЛ, а Золотоніська міська рада – взяти багатопрофільну лікарню на свій баланс.

Ще більше голосів присутні депутати віддали за передачу районного фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос» з районної комунальної власності у комунальну власність Золотоніської міської ради. Тепер і лікарня, і ФОК «Колос» мають подати документи для проведення державної реєстрації змін складу засновників в установленому законом порядку.

Всього ж на сесії ухвалені позитивні рішення з усіх 21 питання. У цілому пленарне засідання пройшло досить швидко, рішення приймалися майже без обговорення. Як пояснив Борис Євмина, окремі питання розглядалися на президії, депутати мали змогу детально їх обговорити на засіданнях постійних комісій.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).