У Києві відбувся щорічний професійний дегустаційний конкурс напоїв «BEST DRINK 2019». Учасники подали на конкурс 51 зразок вітчизняних напоїв — мінеральні води, пиво, слабоалкогольні напої, горілки, настоянки, вина, коньяки та шампанське. «BEST DRINK» проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства, що свідчить про важливе значення цього заходу для розвитку промисловості та формування споживчого попиту.

Конкурс проводиться за всіма групами напоїв: «Горілки та горілки особливі»; «Лікеро-горілчані вироби»; «Вина та коньяки»; «Пиво та слабоалкогольні напої»; «Мінеральні води»; «Безалкогольні напої та соки». Зразки оцінювалися за європейською системою за 100-бальною шкалою методом «сліпої» дегустації за органолептичними показниками: смак, колір, аромат і прозорість напою.

На конкурс «BEST DRINK 2019» лікеро-горілчаний завод “Златогор” представив  свою новаторську лінійку горілок та настоянок. Зазначимо, що завод не лише презентував наше місто, а й стало єдиним підприємством Черкащини на конкурсі.  Тож у активі золотоніського “Златогору” з’явилося відразу п’ять престижних нагород. У категорії “горілки” місцеве підприємство відзначили двома гран-прі за горілки особливі “Статус престиж” та “Статус резерв”. Також три гран-прі додало до свого активу підприємство за настоянки: настоянка конопляна “Амстердам”, Ямайка та настоянка “Статус шоколад”. За результатами конкурсу ЛГЗ “Златогор” – єдине підприємство в Україні, яке відразу отримало таку кількість нагород

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).