Щотижнева нарада керівників комунальних служб міста, яка зазвичай проходить під очільництвом першого заступника міського голови Олега Масла, традиційно відбулася у звичному робочому руслі. Щоправда, галантні чоловіки-господарники не забули привітати директора ПП «Базис плюс» Олену Козлову з днем народження, який вона відсвяткувала напередодні.

Серед тем, що потребували нагального вирішення, як завжди гостро стояла проблема доріг. Закладені кошти у міському бюджеті для ремонту вуличного твердого покриття вже вичерпані. За словами Олега Масла, у минулому році для цих цілей з обласного бюджету було виділено 11 млн. грн, а нинішнього – жодної копійки. За останній тиждень дорожники ПрАТ «Золотоношарембуд» завершили поточний ремонт центральної вулиці міста. Необхідно відновити покриття й на частині вул. Незалежності, Обухова, Заводська, проте коли ці роботи стартуватимуть – невідомо. Можливо, аж у вересні, за умови перевиконання надходжень до міського бюджету. Та залишати дороги напризволяще у такому стані, звичайно, ніхто не збирається. Тож господарники розглянули можливі варіанти тимчасового забиття ям доступним матеріалом.

Директор КП «Міський водоканал» Сергій Кузнєцов оголосив про регламентні роботи на міській мережі водогону 20 серпня, де необхідно поміняти зношені задвижки та почистити резервуар чистої води. Водопостачання припиниться вночі 19 серпня (понеділок), повністю відновиться до вечора 20-го, у вівторок. Мешканцям варто бути готовими, що після відновлення постачання вода матиме рудий колір, з різними домішками, матиме суто технічний характер. Протягом 2-3 днів її необхідно буде кип’ятити. На цей період бухгалтери підприємства-надавача послуг зроблять перерахунок, застосовуватиметься середньодобовий тариф. Наразі через спеку золотонісці збільшили використання води на 400 кубів за добу: із 3700 м3 до 4100 м3 (за 13.08).

Вистраждані «лежачі поліцейські» мешканцями району 23 Вересня-Чехова тепер декому стали поперек горла. Спочатку люди намагалися їх демонтувати механічним способом – розбити ломами, тепер застосовують різні хімічні препарати, які б зруйнували штучні перешкоди.

Через підвищення температурного режиму спеціалісти комунального підприємства на установці УЯР-01 розпочинають асфальтування близько 7-ої ранку. Нині вони завершують латати вул. 23 Вересня (на фото). 9-го серпня, доки спеціалісти переїжджали від однієї ділянки ремонту до іншої, спритні містяни покрали у них загороджувальні засоби, якими працівники попереджали водіїв про проведення робіт. Зробили це за кілька десятків метрів і за 2 хвилини часу на перехресті з вул. Київська.

Реагуючи на звернення містян щодо стану прибережної зони біля містка через Золотоношку в районі колишнього заводу металовиробів, було вирішено закріпити щебеневу подушку бетонним покриттям. Це попередить змив каміння дощовими водами у річку.

Як один з факторів підготовки до зимового періоду – потреба в обрізці дерев, гілля яких заважає доступу спецтехніки під час розгортання снігу. Це питання взяла на контроль Олена Козлова, підлеглі якої займаються благоустроєм міста.

Начальник управління житлово-комунального господарства Олександр Флоренко розповів про посилення контролю за паліями. Спеціалісти відділу УЖКГ здійснюватимуть рейди спільно з черговим караулом ДСНС, оскільки найближчими днями на території Черкащини переважатиме надзвичайна, 5 класу, пожежна небезпека.

Енергетики ТОВ «380 В» переведуть автоматичні системи вмикання вуличного освітлення на 20.30.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).