Сьогодні Золотоніська школа мистецтв отримала в подарунок прекрасний музичний інструмент – німецький саксофон-тенор B&S. Благодійником став звичайний чоловік Олег Гайдук з Київської області, який спочатку задумав віддати його до військового оркестру та порадившись з дружиною вирішив поповнити колекцію духових музичних інструментів Золотоніської школи мистецтв.

 – У мене просто бракує слів, лише приємні емоції до невідомого мені чоловіка з великим і щирим серцем. Можна лише уявити, що відбувається в душі Олега, бо, ймовірно, через війну, він наважився розлучитися з улюбленим інструментом, щоб таким чином також комусь допомогти. І така волонтерська допомога якимось неймовірним чудом випала нашій школі. Отака от історія. Нас нікому не перемогти, бо ми – українці! Щиро дякуємо Олегу Гайдуку! – емоційно відреагував на цінний презент директор школи Ігор Путинець.

До слова, коштовний інструмент справжня цінність для музичного осередку. За словами Ігоря Юрійовича, у мистецькому закладі є лише один саксафон-альт. Подарований – тенор, більший і підходить для гри старшим дітям. Окрім того він німецький, високої якості й у дуже хорошому стані.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).