Нещодавно, 8 лютого, відбулося відкриття поліцейського фронт-офісу в Черкаському районному управлінні поліції ГУНП у Черкаській області, де презентували пілотний проєкт “Custody Records” для захисту прав затриманих та поліцейських. За запрошенням на заході був присутній заступник міського голови Олександр Флоренко та заступник начальника Золотоніського РВП ГУНП Володимир Рець від імені Золотоніської територіальної громади, яка за кошти місцевого бюджету співфінансувала облаштування даної установи.

Функціонування фронт-офісу у приміщенні управління поліції відкриє можливість для громадян  оперативно отримати першочергові інформаційні та консультативні послуги співробітниками поліції: подати звернення, заяву до поліції, отримати інформацію про його розгляд.

Для ознайомлення присутніх з проєктом відбулось уявне доставлення поліцейськими правопорушника. Загалом послідовність дій правоохоронців роз’яснювались на кожному з етапів, де учасники заходу заразом оглянули передбачені приміщення для проведення процесуальних дій із затриманими.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).