9 лютого під головуванням виконуючої повноваження міського голови – секретаря міської ради Наталії Сьомак відбулася 26 сесія депутатів Золотоніської міської ради VIII скликання. На порядок денний винесено 60 питань, які попередньо детально розглянули та опрацювали на постійних комісіях.

На початку роботи присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять українців, які загинули у війні росії проти України.

Традиційними для розгляду на сесії були фінансові питання. Зокрема депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за 2022 рік та внесли зміни до місцевого бюджету на 2023 рік.

Згодом депутатський корпус прийняв рішення щодо затвердження  переліку назв вулиць Золотоніської ТГ у новій редакції, які раніше обговорювалися на топонімічних комісіях. Також було вирішено внести зміни до Програми «Турбота», згідно з якими буде збільшено розмір грошової допомоги міської ради на поховання загиблих військових.

Дискусію серед народних обранців викликало питання про безоплатну передачу генератора, згідно з яким Золотоніська міська рада передає Бобрицькій громаді трьохфазний дизельний генератор, який ця громада планує використовувати для роботи цеху по виготовленню сухпайків для ЗСУ.

Під час обговорень питань «Різного» присутній директор СТОВ “АГРОФІРМИ “МАЯК” Олексій Васильченко запропонував свою допомогу у вигляді транспорту (мікроавтобуса) на потреби медичних установ. Дана пропозиція була винесена як проект рішення, яке було одноголосно прийняте.

Загалом сесія міської ради була конструктивною та плідною. У результаті обговорення з усіх питань ухвалені відповідні рішення.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).