1 червня 2023 року – офіційна дата народження прийомної сім’ї Федоровських. Тарас та Ліана мешкають у Щербинівці. У них багатодітна родина, мають 7 дітей. З них 5 – неповнолітні, а 2 – вже дорослих. Напередодні просторий будинок господарів поповнився ще 3 прийомними малятами, які позбавлені батьківського піклування. Наймолодшенькому Саші у травні лише виповнився рік. Про це інформує Золотоноша.City.

— За весь час своєї роботи у службі у справах дітей, уперше зустрічаю таких контактних людей, – каже досвідчена посадовиця Ніна Засенко. – Мале, однорічне дитя відразу пішло на руки до Тараса.

1 червня до Федоровських завітали посадовці Золотоніської громади на чолі з першим заступником міського голови Олегом Маслом.

На широкому сільському подвір’ї бавилися діти: одні грали в настільний теніс у затінку, інші відпочивали на гойдалці. Господарі запросили гостей до будинку, де кожна кімната була дбайливо облаштована для дітей. Окремо – для старої бабусі.

— Спочатку хотіли звести другий поверх, щоб було просторіше, – розказує Тарас. – А потім вирішили, що краще добудувати нові кімнати.

Олег Масло, Ніна Засенко, завідувачка сектору у справах дітей Ірина Ізгагіна та головна спеціалістка Наталія Романова щиро привітали родину, що набула статусу прийомної, та поздоровили з Міжнародним днем захисту дітей. У таких батьків діти дійсно почуваються захищеними та забезпеченими.

У селі Щербинівка, що входить до Кропивнянського старостату Золотоніської громади, це єдина прийомна сім’я. Але не перша. Першою була родина Раєвських, яка нині має статус дитячий будинок сімейного типу. Родина Федоровських стала 8 прийомною у Золотоніській громаді.

— З будь-яких питань ви можете звертатися до нас, – запевнив Олег Масло. – Ми завжди готові вам допомогти. Дякуємо за вашу людяність, за душевність і життєву позицію

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).