Золотоніська ММГО «Центр розвитку молоді» за підтримки БО “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД Україна «РОТАРІ Е-КЛУБУ УКРАЇНА» та у партнерстві з органами місцевого самоврядування розпочинає реалізацію грантового проекту «Психічне здоров’я у Золотоніській громаді».

Волонтери готували проект майже рік і зараз можемо розпочати перші кроки з його впровадження. Заплановано низку семінарів з питань психічного здоров’я, методичних тренінгів, зустрічей з фахівцями з питань психічного здоров’я та інших заходів, щоб розширити можливості вчителів, соціальних працівників і батьків для кращої підтримки психічного здоров’я як місцевих жителів, так і людей, переселених внаслідок триваючої війни в Україні. Значна увага буде приділена наданню психологічної підтримки молоді. Для цього на базі молодіжного центру АртПростір влітку та восени буде проводитися постійна робота з групами молоді та індивідуальні консультації з лікаркою та психологом Аллою Прокопчук.

Важливим компонентом проєкту, до якого залучено як міський бюджет, так і міжнародні інвестиції, є облаштування території у с. Кропивна для проведення постійних таборів відновлення. Як зазначив головний спеціаліст служби у справах, дітей, сім’ї, молоді та спорту Оксана Червякова:

«Це село – справжнє «місце сили» нашого краю, ідеальне для таборування та кемпінгу».

Загалом планується облаштувати дерев’яні місця під намети, встановити дерев’яні альтанки для проведення арт-терапевтичних занять та групових занять, облаштувати місце для кухні, та їдальні, міні-сцену для групових зборів та проведення зустрічей під відкритим небом. Також планується придбати необхідне туристичне спорядження та обладнання, матеріали для проведення занять. Таким чином, буде створений міні-кемпінг, яким можна буде постійно користуватися в громаді. Вже у червні будуть організовані перші молодіжні табори.

Проєкт став можливий за сприяння колишніх волонтерів Корпусу Миру – Шеннон та Кортні, які зараз співпрацюють з мережею Ротарі клубів та ініціювали збір ресурсів для молодіжної ініціативи.

«Я завжди казав, що наша земля і природа в тисячі разів краща за будь-який закордон. Тільки завдяки нашій любові і плідній праці ми зробимо її привабливою для всього світу», – стверджує староста села Олександр Кипич.

 

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).