Золотоніську ЗБЛ переведено у статус лікарні другої хвилі, а це означає, що іногородніх хворих з діагнозом коронавірусна інфекція направлятимуть до Золотоноші лише в тому випадку, коли ліжка у лікарнях першої хвилі будуть заповнені на 60 відсотків. Повідомляє Золотоноша.сіті

В інфекційному відділенні Золотоніської багатопрофільної лікарні розгорнутий ковід-госпіталь. Реанімаційне відділення працює в штатному режимі, тобто, для обслуговування інсультних пацієнтів, післяопераційних тощо.

За інформацією в. о. головного лікаря Владислава Гаркавого, до усіх ліжок в інфекційному відділенні підведений кисень. Його наразі у лікарні мають у достатній кількості, усі балони заправлені. Два бокси інтенсивної терапії в «інфекції», де лікують найтяжчих хворих, мають апарати штучної вентиляції легень. Реаніматологи обслуговують пацієнтів безпосередньо у цьому відділенні. Хворих, котрі не потребують підключення до апаратів ШВЛ, переводять на кисневі концентратори, яких теж вистачає. Госпіталь у дитячій лікарні переведений у режим очікування – стендбай Він розрахований на 40 ліжко-місць і буде запущений у випадку нової хвилі пандемії. Усі ліки і медикаменти передані до інфекційного відділення, а ковід-госпіталь на цій локації законсервований.

– Реанімаційне відділення позбавлене забезпечення медпрепаратами, − зауважив Владислав Васильович. – Тому рідним доведеться витрачати власні кошти для лікування хворого. У звичному режимі проходять щорічні медичні огляди.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).