Золотоніська медицина отримала потрібну допомогу від іноземних партнерів. Технічний парк медичної установи поповнився апаратом штучної вентиляції легень із німецького міста Фірзен. Про це повідомляє народний депутат України Віталій Войцехівський. За словами обранця, подія сталася завдяки співпраці з Канівською громадою, Благодійним фондом “Німеччина-Канів” в особі Валентини Гребенюк та Ігоря Яреми, спілкою “Друзі Канева (м. Фірзен)”, а також діяльності помічниці депутата Валентини Чиж.

Окрім цього, долучилися до ініціативи і друзі із польських Члухова та Хелмно. Вони передали на первинну і вторинну медицину засоби гігієни, медикаменти та засоби захисту. Також Віталій Войцехівський зауважив, що цього тижня очікується гуманітарний вантаж із німецького міста Плауен та польського Явора.

Як відомо, плідна співпраця із саксонським містом Плауен розпочалася ще у 2018 році. Окрім постійного обміну досвідом в управлінських та комунальних питання, західні партнери взяли на себе важливу місію постійну допомогу у якісному матеріально-технічному забезпеченні золотоніської пожежної частини.

Відео: ТРК “Ільдана”

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).