Начальник відділу освіти Ольга Строкань повідомила виданню Золотоноша.City, що всі освітні заклади нашої громади з 14 березня відновлюють навчання у дистанцій формі.

– 10 березня у міській раді відбулася нарада, потім ще окремо спілкувалися з керівниками освітніх закладів. Ми пропрацювали і продумали, як забезпечити навчальний процес у нинішніх непростих умовах воєнного стану. Якщо наші технічні засоби не підведуть, будемо робити, зазвичай, все так, як і раніше. Але розуміючи наші реалії і те, що не всі діти можуть підключитися до інтернету, вирішили, що класні керівники й класоводи найближчим часом визначать мобільну готовність вихованців до того, щоб розпочати дистанційне навчання. Ми постараємося, щоб воно було повноцінним, – зауважує керівниця освітян громади.

Ольга Миколаївна звертає увагу:

– Ми звертаємося до старост, активу громади і голів квартальних комітетів повідомляти про таких дітей і запрошувати до наших шкіл. Двері загальноосвітніх закладів громади відкриті для кожного, хто має бажання продовжити навчання. Особливо це стосується цьогорічних випускників. Якщо серед прибулих учнів є такі, то не варто хвилюватися. Ми допоможемо їм отримати фахові знання. Діти з батьками можуть приходити у навчальний заклад, написати заяву про зарахування, навіть не будемо вимагати ніяких документів, бо не відомо, чи була можливість у них взяти їх, а чи ні. Раді будемо кожного долучати до освітнього процесу, яке будемо організовувати у навчальних закладах. Хочемо, аби діти не забували, що все ж треба вчитися. До того ж, це в якійсь мірі їх відволікатиме, бодай на деякий час від проблем і психологічного навантаження новинами. Ті діти, які потребуватимуть психологічної підтримки обов’язково її отримують. У нас, у кожному навчальному закладі є практичний психолог, тому можна звертатися і переселенцям, і всім, хто почувається кепсько. У такому напрямку працюватимемо вже з понеділка, віримо і сподіваємося, що наші плани ніщо не порушить.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).