14 грудня на перехресті вулиць Благовіщенська-Черкаська вантажівка, яка заїхала під знаки заборони, збила електроопору та пошкодила світлофор. У зв’язку з необхідністю демонтажу пошкоджених елементів ділянку вулиці Черкаська, від Шевченка до Незалежності, перекрили на кілька годин. Об’їзд організували через Садовий проїзд, повз міську раду. Також, через дорожню пригоду, частина міста залишилася без електроенергії. Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомив заступник міського голови Олександр Флоренко.

ДТП сталося на найзавантаженішому перехресті міста. У зв’язку з ремонтом колектора саме цією дорогою послуговуються водії для об’їзду проблемної вулиці Шевченка.

– Наразі формується кошторис завданих збитків. Він буде значний, адже на Черкаській доведеться ставити нову опору, реконструювати електромережу… Лише сам світлофорний елемент вартуватиме близько 40 тисяч гривень, – прокоментував ситуацію Олександр Анатолійович. Завдані збитки ляжуть на плечі горе-водія.

Перший заступник міського голови Олег Масло дав вказівку всі сили кинути на відновлення стабільного функціонування електромережі у мікрорайоні та безперешкодного й звиклого трафіку на перехресті.

– Наша задача: максимально швидко відновити рух і пошкодження на цій ділянці. До вечора перехрестя має працювати у звичному режимі, – підкреслив Олег Михайлович.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).