358 юних школяриків уперше переступлять поріг навчальних закладів. Найбільше їх з’явиться у золотоніській гімназії, а серед сільських шкіл – у Благодатному. Про це інформує видання Золотоноша.City.

Новий навчальний рік стартує вже за 2 дні. Поки що складно спрогнозувати, як на нього вплине пандемія коронавірусу: восени в Україні може розпочатися чергова хвиля захворюваності, причому на більш небезпечний штам «Дельта», а значить освітні установи можуть знову перевести на дистанційне навчання. З іншого боку, у 2021/2022 році багато чого залежатиме від рівня вакцинації педагогів.

У золотоніських освітніх закладах наразі налічується лише 59% вакцинованого персоналу, якщо брати до уваги загальну кількість. Рекордсменами і вже готовими до початку стабільного навчання стали – СШІТ №2 з показником 92%, Кропивнянська зош – 87%, Крупський НВК та Золотоніська гімназія ім. С. Д. Скляренка – 83%. Також золотоніські школи №1, 5 та 6 поки що спинилися на показнику у 79%, який спроможні покращити у найближчі кілька днів. Стан вакцинації колективів дошкільних закладів викликає занепокоєння: найвищий показник сягає лише у дитячому садочку Благодатного – 69%, та у міській «Веселці» – 65%.

А ще на носі вже довгоочікуване і яскраве свято Першого дзвоника. Яким воно буде цьогоріч?

За словами начальниці Золотоніського міського відділу освіти Ольги Строкань, адаптивний карантин продовжено до 31 жовтня. Тому масштабних святкувань у навчальних закладах міста не планують.

Не виключено, що пройдуть кількахвилинні урочистості з дотриманням усіх карантинних вимог та санітарно-емідеміологічних норм.

Як повідомили у відділі освіти, в новому навчальному році кількість учнів по мережі збільшилася, а ось першачків поменшало.

Першого вересня сяде за парти 3744 учні, що на 97 більше ніж торік. Вересень -2020 скликав до щколи 3647 учнів. Натомість поменшало першачків. Цього року до країни знань поспішає 358 учнів Золотоніської громади. Попередній навчальний рік був врожайнішим. Тоді вперше переступили поріг навчальних закладів 390 учнів. Найбільша кількість першокласників поповнить гімназію ім. С. Д. Скляренка. Їх наймолодшеньких буде 81 школярик. А ось по сільських навчальних закладах лідирує Благодатнівська школа. Вона 1 вересня гостинно відкриє двері для 39 нових своїх вихованців.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).