З 26 по 28 серпня в ході  військових навчань підрозділи виконали навчальні завдання в умовах, максимально наближених до бойових.

Відпрацьовано комплекс заходів планування бойових дій. Тренувались управляти підпорядкованими підрозділами в ході виконання визначених завдань у складі полку в урбанізованій місцевості, у будь-яких погодних умовах в день та вночі,  в умовах застосування противником засобів радіоелектронної боротьби, безпілотних літальних апаратів, протидії місцевого населення та дій диверсійно-розвідувальних груп (незаконних збройних формувань).

За задумом навчань, обов’язковим елементом  стало умовне знищення повітряних ворожих суден, організація поповнення запасів, евакуація поранених, надання швидкої медичної допомоги.

Практичні заходи з залученням авіації  та безпілотних літальних апаратів створили реальні умови ведення бойових дій  під час виконання завдань протиповітряної оборони  визначених військ (сил), об’єктів.

За результатами проведення командно-штабного навчання особовий склад набув визначених спроможностей  на перспективу відповідно планувальних процедур та управління військами за стандартами НАТО.

Військовослужбовці дякують жителям Золотоноші за розуміння та підтримку українського війська.

Служба зв’язків  з громадськістю повітряного командування «Центр»

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).