На день міста у Золотоноші відбувся конкурс патріотичної пісні «Героям слава». Більше ста учасників з різних куточків України взяли участь у змаганнях. Проте спеціальним призом міського голови були нагороджені дівчатка з ансамблю «Краплинки» с. Нова Дмитрівка.

За словами міського голови Віталія Войцехівського ці творчі, голосисті, емоційні юні красуні запали йому в душу. «Вони запалили зал своїм творчим виконанням, ці маленькі артистки по-справжньому підкорили публіку вокальними та артистичними даними. Після того, як побачив цей ансамбль точно знав, що приз міського голови відправиться у село Нова Дмитрівка», – коментує міський голова.

Окрім іграшок, дівчатка отримали сертифікат на подорож до аквапарку, яка відбудеться цими вихідними. Коли ж переможниці зустрілися з міським головою, то виявилося, що вони жодного разу не були у золотоніському таборі «Максимум». Це – неймовірне місце активного відпочинку для дитини, мотузковий парк та різноманітні спортивні локації.  Діти виявили бажання побувати у сучасному таборі разом зі своїми друзями. Віталій Войцехівський, який нерідко здійснює дитячі бажання, мрію школярок реалізував.

Тож  третього жовтня дітлахи із села Нова Дмитрівка безкоштовнов відвідали екстрим-табір «Максимум». Вони подолали смугу мотузкових перешкод, підіймалися скеледромом, летіли із зіплайна, бавилися на шаленій гойдалці. Впевнені, що цей день школярі запам’ятатють на довго, адже посмішки на дитячих обличчях свідчили про те, що відпочинок вдався

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).