Творчий колектив Міського будинку культури презентував свою нову відеороботу – кавер на Романс «Завʼяжи мені очі туманом», на слова Юрія Рибчинського та музику Ніколо.

Чуттєвий, сильний вокал, ніжність, талант і велике серце – це все про золотоніську виконавицю Вікторію Долгушину. Ідею та сценарій до композиції вона виношувала у серці майже від початку війни. Чекала і шукала людину, яка б передала її стан і відчуття так само гостро і тонко на відео. Доля звела ії з відеооператором – харків’янкою Кристиною Шевченко, котра нині стала частиною колективу МБК. Звукорежисура традиційно – справа рук Сергія Камші.

Робота дівчат видалась дуже емоційною, сильною і актуальною. Кліп розповідає про війни крізь століття, і про те, як саме Українська жінка переживає ці складні часи.

Цим відеокліпом Вікторія звертається до кожної жінки: “Хочеться підтримати всіх, хто чекає… Вірте, моліться… Усі війни, які випали на долю нашого народу – велике горе… У ці нелегкі часи важко як захисникам, так і тим, хто вдома вірно чекає своїх рідних! Та ми знаємо: переживем і дочекаємось!”

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).