25 квітня, у залі засідань міської ради пройшло засідання ради з питань безпечної життєдіяльності населення, присвячене Всесвітньому дню з охорони праці. Головуючий – перший заступник міського голови Олег Масло.


Про ситуацію в місті за перший квартал поточного року доповів Сергій Приходько – страховий експерт Золотоніського відділу Управління ВДФСС України у Черкаській області. За його словами ситуація задовільна, нещасних випадків на підприємствах міста не зареєстровано. Єдина зафіксована смерть – на ДП «Златодар» – чоловік помер природною смертю.

Провідний спеціаліст відділу освіти Марина Салогуб, зазначила, що протягом 2017-2018 років сталося два нещасні випадки – один під час освітнього процесу і один в позаурочний час. Це покращена статистика, так як минулого навчального року було зафіксовано вісім випадків. У навчально-освітніх закладах постійно проводиться роз’яснювальна та інформаційно-освітня робота щодо формування у школярів навичок здорового способу життя.


У рамках тижневика охорони праці у місті проведено конкурс дитячого малюнка на тему «Охорона праці очима дітей». До участі долучилися учні всіх міських шкіл. На зібранні посадовці нагородили школярів за кращі роботи. Диплом за перемогу в номінації «Охорона праці очима дітей» отримала Діана Кравченко, учениця 5-А класу Золотоніської спеціалізованої школи №1. За роботу «Безпека праці, безпека життя» нагородили учня 4-А класу школи №6 Богдана Гунзера. Малюнок на тему «Безпека важливіша за швидкість» найкраще вийшов в учня 3-А класу Володимира Вощука із зош №6. Школярів золотоніської гімназії ім. С.Д. Скляренка Анну Олексієнко (7-Б клас) та Станіслава Ткаченка (5-Б клас) відзначили за роботи «Ангел-охоронець» та «Планета охорони праці» відповідно. Семикласниця школи №3 Катерина Ільченко отримала відзнаку за роботу «Кига вчить, як працю любить». Роботи відправлені на обласний конкурс, результати будуть відомі 28 квітня.

Грамотою міської ради «За вагомий внесок в охорону праці» нагороджений колектив підприємства ТОВ «ФесУкр». Кращим спеціалістом з охорони праці міста визнано Любов Борисенко, яка працює на ТОВ ЛГЗ «Златогор».

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).