На зустрічах громади з міською владою у різних мікрорайонах Золотоноші люди задають питання: «Чому разом з ТПВ у мішках комунальники не забирають в’язочки рослинних решток?». Адже коли ще кілька років тому укладалися договори на вивезення сміття, спеціалісти комунального підприємства стверджували, що можна буде виставляти зв’язане гарбузиння чи бадилля, а тепер залишають його? І ще. Людей цікавить, чи має «Міський водоканал» списки тих містян, хто уклав договори. Бо один гроші заплатив, інший договору не має, відповідно й не платить ні копійки, а його мішки з відходами сміттєзбиральна машина теж забирає.

 – Якщо приїжджає вантажна машина, то хлопці-комунальники рослинну в’язочку беруть і викидають через борт на вантажівку. Але якщо маршрут обслуговує машина з боковою чи задньою загрузкою, то прес, що встановлений в таких транспортних засобах, не може разом з мішками ущільнювати рослинні рештки. Адже коли городина потрапляє під барабан, механізм забивається й виходить з ладу. Ось саме через це такі в’язки іноді залишаються на місці.

Щодо іншого питання. У кожного водія є маршрутний лист, в якому вказано, куди їхати, на яку вулицю, біля якого будинку ставати. Зайвого мішка вони не забирають.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).