У лютому в Україні розпочалася реалізація проєкту „Залучення молоді: громадянська участь та зміцнення навичок соціальної дії (Активні Громадяни)”, що впроваджується Британською Радою.  У рамках проєкту 20 представників молоді будуть стажуватися в органах місцевого самоврядування та молодіжних центрах. Серед учасників-переможців проєкту, які отримають стипендію від програми – представниця Золотоноші – Лілія Титаренко буде проходити стажування при службі у справах дітей, сім’ї, молоді та спорту.

Мета стажування: надати можливість молоді України розвинути практичні навички, отримати досвід співпраці з місцевою владою, спробувати себе у ролі молодіжного працівника та стати частиною команди органу місцевого самоврядування або молодіжного центру.

Лілія – студентка київського вишу, навчається на факультеті журналістики. Беручи участь в культурному та науковому житті університету, мала змогу відвідати різні радіо та телестудії, а також виступати з доповіддю на V Міжнародній науковій конференції „Культура як феномен духу” у Львові. Влітку 2020 року пройшла навчання по програмі “Молодіжний працівник”, яке відбувалося на базі Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру.

Під час карантину минулого року багато молодіжних заходів, які організовувалися службою у молодіжному просторі офлайн та користувалися популярністю (клуби, тренінги, майстер-класи), були призупинені. Взимку молодіжний простір отримав нове приміщення та поступово буде відновлювати роботу, поєднуючи онлайн та офлайн, а тому потребує розробки нових сучасних методів залучення молоді, нових підходів до організації заходів. Саме в цьому напрямку і буде допомагати Лілія. Вона поділилася своїми планами: „У зв’язку з карантином та дистанційним навчання повернулася до рідного міста і маю час і бажання продовжувати співпрацю з органами місцевого самоврядування, щоб поділитися новим досвідом та знаннями, більше дізнатися власне про реалізацію молодіжної політики та допомогти з розвитком місцевого молодіжного простору”.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).