Щорічно ми віддаємо глибоку шану солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам і службовцям, які пройшли вогняне горнило бойових дій у Республіці Афганістан та інших «гарячих точках» земної кулі. 32 роки минуло від тоді, як останні радянські солдати залишили територію Афганістану. Саме з цієї нагоди в Меморіальному парку міста Золотоноша відбувся мітинг шани воїнам-інтернаціоналістам.

Ця пам’ятна дата зібрала разом як владу міста та району, так і ветеранів Афганістану і їх родини.

«Тривала афганська війна жорстоко зачепила всіх її учасників. Це незагоєна рана, невідступний біль, порожнеча в серцях батьків і дітей. За хоробрість, сумлінне виконання військової присяги, надійність і благородство їм щиро вдячні народи. В цей день ми поділяємо весь біль втрати з тими, хто втратив на цій війні своїх близьких і віддаємо шану всім учасникам тих подій», – зазначила у своєму виступі секретар міської ради Наталія Сьомак.

Участь у церемонії покладання квітів взяли заступниця міського голови Мар’яна Ніщенко, керівники району, депутати. А працівники міського будинку культури підготували концертну програму для ветеранів Афганістану та усіх присутніх.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).