До уваги мешканців приватного сектору! Управління житлово-комунального господарства розпочало активну підготовку до осінньо- зимового періоду 2022-2023 років.

Одне з головних наших завдань взимку – очищення вулиць міста від снігу. Проте, як правило, його виконання значно ускладнене через горе-господарів, які складують поблизу своїх дворів будівельні матеріали та будівельне сміття, розміщують транспортні засоби тощо. Такі захаращення значно ускладнюють рух снігоприбиральної техніки чи транспорту екстрених служб, призводить до їхнього пошкодження.

Вкотре нагадуємо, що такі дії – порушення Правил благоустрою населених пунктів Золотоніської міської територіальної громади, затверджених рішенням Золотоніської міської ради від 29.04.2021 №7-15/VII. Зокрема, мова йде про пункти 9.2.2 («Забороняється захаращувати території загального користування, власні та прилеглі території будівельними, у тому числі сипучими матеріалами, конструкціями, тарою, сільськогосподарською сировиною, сміттям, побутовими відходами, відходами виробництва, накопиченням снігу, криги, опалого листя та сміття, дровами, влаштовувати звалища, складати гній, цеглу, труби, пісок, ґрунт, щебінь, будівельне сміття, паливо тощо; захаращувати пожежні проїзди на територіях, прилеглих до житлових будинків») та 9.2.5 («Забороняється складати будівельні матеріали, конструкції, обладнання за межами будівельних майданчиків, приватних будинковолодінь або у загальних дворах багатоквартирних будинків»).

Найближчим часом муніципальні інспектори здійснять перевірку кварталів нашого міста на дотримання вищевказаних правил, а порушникам видадуть приписи з вимогою усунути порушення в десятиденний термін. Господарі, які проігнорують виконання приписів, будуть притягнуті до адміністративної відповідальності за порушення статті 152 Кодексу України “Про адміністративні правопорушення”. Санкція статті передбачає штраф від 340 до 1360 грн.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).