1200 кілометрів з них 150 прифронnовими дорогами – усе задля зустрічі із захисниками, щоб допомогти, подякувати, обійняти. 4 жовтня золотоніська делегація у складі заступника міського голови Олександра Флоренка, Стаса Піскуна, завідувача сектором благоустрою УЖКГ Артема Печериці та волонтера Юрія Богомола відвідали батальйон морпіхів, де захищає передові позиції на Херсонському напрямку золотоніський герой Роман Грибов. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

За виручені на благодійному велопробізі гроші золотонісці придбали генератор захисникам

Відвезли хлопцям теплі речі, консерви, м’ясні вироби, бронежилет, кирки, лопати. Завдяки Збройним силам, харчуванням хлопці повністю забезпечені. Та для підняття бойового духу золотонісці привезли їм домашні смаколики.

— Відділенню нашого земляка ми привезли ще генератор. Основну частину коштів на нього зібрали на благодійному велопробізі 23 вересня. Дофінансувала покупку служба благоустрою міста «Базис плюс», – додає подробиць до поїздки Олександр Анатолійович. – Крім того, на зворотньому шляху відвідали добровольців загону «Права Січ», які розташовані на південному напрямку. Відвезли їм хлібопічку, мікрохвильовку, каски та деякі речі, що необхідні захисникам на нульових позиціях.

У поїздку виїхали рано-вранці, повернулися пізно вночі. Втомлені, але з приємними емоціями. За словами заступника міського голови, зустрічі хлопці зраділи, мов діти.

— Дорога була нелегка. Проте, всі зустрічі, емоції й підтримка того вартували. Вчергове сказати «дякую» цим мужнім, незламним хлопцям особисто – честь для мене, – підкреслив чиновник.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).