21 вересня у залі засідань міської ради вчергове зібрались голови квартальних комітетів Золотоніської громади для відкритого діалогу з владою.

Активну участь в обговоренні нагальних питань жителів приватного сектору взяли секретар ради Наталія Сьомак, заступник міського голови Олександр Флоренко, начальник відділу зв’язків з громадськістю Лариса Головань, начальник відділу прогнозування та розвитку громади Вікторія Остроглазова, директор ПП «Базис Плюс» Олена Козлова та начальник УЖКГ Артем Харін.

На початку зосередили увагу присутніх на робочих питаннях діяльності квартальних комітетів, коротко ознайомивши із поточними роботами та заходами, що сьогодні проводяться у громаді. Зокрема, задля широкого інформування жителів громади щодо прав та обов’язків голів квартальних комітетів, Лариса Борисівна вручила кожному Положення щодо їхньої роботи.

Учасники зустрічі могли мали змогу поставити питання керівнику ЖКГ та очільниці служби благоустрою стосовно ремонту доріг, аварійних дерев, захаращень, вивозу сміття тощо. У процесі обговорення вирішили створити графіки та локації для вивезення рослинних решток і твердих побутових відходів. Як зазначив Олександр Анатолійович, у інтересах мешканців громади це буде здійснено безкоштовно. Посадовець додав, що із погодженням голів кварткомів графіки будуть сформовані на жовтень-листопад. Крім того, були обговорені та вирішені ряд інших нагальних питань та проблем, які турбували присутніх. Серед яких – питання нарахування та сплачення податків за землю, тарифи на водопостачання та водовідведення, інформування щодо проживання ВПО.

Загалом зустріч відбулась в атмосфері взаєморозуміння і конструктивного діалогу. Насамкінець Наталія Олексіївна висловила вдячність головам органів саморганізації населення за сумлінну роботу, активну громадянську позицію, відповідальну роботу під час воєнного стану та вагому допомогу міській владі у вирішенні нагальних проблем жителів приватного сектору.

 

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).