Сьогодні, 22 вересня, під головуванням заступника міського голови Олександра Флоренка відбулося засідання виконавчого комітету Золотоніської міської ради, на якому було розглянуто низку питань щодо встановлення тарифів на теплову енергію, водопостачання, водовідведення та забезпечення життєдіяльності громади.

Члени виконавчого комітету заслухали начальника відділу прогнозування та розвитку громади Вікторію Остроглазову, яка доповіла «Про встановлення скоригованих тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення» та «Про встановлення одноставкових тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання». У зв’язку зі збільшенням розміру мінімальної заробітної плати, ціни на природний газ та зростанням вартості електричної енергії, виконком підтримав озвучені питання та вирішив застосувати тарифи з 1 жовтня 2023 року. 

Також виконавчий комітет заслухав та погодив Інвестиційну програму теплової енергії, її виробництва, транспортування та постачання на період з жовтня 2023 року – вересень 2024 року. КП «Міський водоканал» подаватиме до відділу прогнозування та розвитку громади про виконання Програми в межах порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Золотоніської міської ради. 

Начальник фінансового управління Олена Коваленко доповіла присутнім про внесені зміни до бюджету.

За результатами розгляду з усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).