В Золотоніській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості на замовлення роботодавців 21 серпня 2018 року відбулося два міні-ярмарки вакансій по черзі, бо це найбільш оперативний метод задоволення потреби у робочій силі та підборі працівників на вільні робочі місця. У заходах взяли участь 42 безробітних, які наразі перебувають на обліку в службі зайнятості.

Представники роботодавців прибули вчасно та з задоволенням для повної аудиторії надали інформацію про свої підприємства та роботу на них. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Світлана Кириченко першого запросила до слова Сергія Давидкова, адміністративного директора ТЗОВ «Золотоніський ЛГЗ «Златогор». Він оголосив, що підприємству терміново потрібні укладальники-пакувальники, вантажники, водії навантажувачів для роботи в цехах розливу та готової продукції. Детально проінформував про умови праці, режим роботи, розмір заробітної плати, яка, зі слів роботодавця, ближнім часом буде збільшуватись, можливостями доставки транспортом роботодавця до місця роботи та харчування в новій затишній їдальні.

Друге підприємство – ПРАТ «ФРАУ МАРТА» – займається переробленням, консервуванням та заморозкою фруктів і овочів, проводить свою господарську діяльність на території Черкас. Його представник Валентина Солоневич надала інформацію про можливість безробітних отримати додатковий дохід шляхом залучення їх до робіт тимчасового характеру. Начальник відділу кадрів повідомила, що така потреба виникла, в зв’язку із збільшенням об’ємів робіт. Роботодавець готовий відкрити маршрути для підвезення працівників з інших регіонів області. Багато безробітних зацікавились цими пропозиціями, записали номери телефонів роботодавців для подальшого погодження зустрічі на території підприємства.

Актуальні вакансії в Золотоноші можна переглянути на Jooble

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).